Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)


Gost

/ #2114

2016-02-22 06:45

 Za trajnu suspenziju naravno! Doktorica koja je bila dežurna u noći sa 1.4 na 2.4(2015)Merkur kada su joj sestre poručile da ju trebam u 1h , da krvarim i da nešto ne štima,odgovorila je "Recite gđi.M da i onako sutra ujutro imam ultrazvuk kod doktora M koji me svaki put pregledava(i hvala mu za to,ali samo za TO)(valjda si je ona mislila pa krvari već 6 mjeseci kaj sad hoće)) iako sam naglasila da je krv drugačija,da me boli u trbuhu i da nešto nije kao do sada,na moje inzistiranje da mi pozovu drugog doktora i da moram ići dolje(ležala sam mjesecima na ginekologiji) sestre su došle,stavile me na stol,odvezle dolje,krvarim i dalje,naravno kad me u rađaoni pogledala jedna divna doktorica moje su bebe bile spremne za van,odnosno braća su bila u pripremi da izađu rodila sam ih u 10:10(G) 10:11(R)...Moj G je ostao bez vode u 20tt(PPRO)...Na nebu je bez obzira na trud cijelog tima stručnjaka sa neonatologije Rebra.Roko je najdivniji dječak na svijetu(za nas) jer ga njegov braco gura ,napomenuti ću da ta doktorica nije kriva što mog G nema jer G je tjednima bio loše još u trbuhu, ali da nisam sama inzistirala na hitnom prebacivanju u rađaonu dali bi moj R bio tu.Tko bi bio kriv ,NITKO rekli bi da je to tako moralo biti.Tako da DA! Definitivno sam za trajnu suspenziju Nikole Kolaka!!